Hakkımızda


DirectFN™, Orta Doğu'daki en büyük ICT şirketlerinden biri olan ve masaüstü bilgi istasyonları, işlem sistemleri ve sipariş yönetim sistemlerinden komple uçtan uca çözümlere kadar birçok alanda uzmanlaşmış Ulusal Teknoloji Grubunun (NTG) bağlı şirketidir. DirectFN™ ürünleri Orta Doğu ve Güney Asya'daki en büyük finansal kurumların birçoğunda kullanılmaktadır. DirectFN™ aynı zamanda kurumlara doğrudan veya DirectFN™ iş istasyonu üzerinden bilgi paylaşımı sunar, buna referans verileri, grafik araçları ve Orta Doğu'da ve global yatırım toplumunda hem profesyonel hem de perakende yatırımları topluluklarının ihtiyacı olan diğer içerikler dahildir.

DirectFN™ Yatırım Ürünleri, finansal alanda, tek bir platformdan birden fazla varlık sınıfı için gerçek zamanlı fiyat ve ilgili bilgileri görüntülemeye kadar kapsamlı çözümler sunar. Çözüm, yerel pazarların farklı dinamiklerine odaklanma becerisi ile Amerika'dan Avrupa'ya, Orta Doğu, Afrika ve Asya'ya kadar geniş bir pazar yelpazesini kapsar.

DirectFN™ Teknoloji çözümleri, yan finansal araçların alımı/satışı için yeni nesil sipariş yönetimi ve Doğrudan İşleme (STP) teknolojisini sunar.


DirectFN™ Ürünleri birden fazla dilde sunulmaktadır.

DirectFN™ çözümleri, doğru verileri zamanında ve sipariş yönetimi ile yüksek kalite hizmetler olarak birleştiren endüstri standardı modern teknolojiyle şekillendirilmiştir.


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NTG Hakkında


Riyad, Suudi Arabistan, Ulusal Teknoloji Grubu (NTG), Orta Doğu, Hindistan, Sri Lanka ve ABD'de 20'den fazla uzmanlaşmış Bilgi ve İletişim Teknolojisine (ICT) sahip çok uluslu büyük bir işletmedir.
 
Tek bir ICT şirketi ile 1984 yılında Arabic Computer Systems Ltd. (ACS) olarak kurulan NTG, bugün 15'ten fazla bağlı şirkete ve 1500'ün üzerinde IT çalışanına sahiptir ve yıllık cirosu 480 milyon USD'nin üzerindedir. Son yirmi yıl içinde, güçlü bir ekip görüşü, uluslar arası ortaklarının desteği, stratejik iş birliği ve uzun süreli istemcileri ile NTG güçlü bir şekilde büyümektedir ve şu anda orta Doğu'da en hızlı büyüyen ICT grubu olarak kabul edilmektedir.
 
NTG, Hükümet, Bankacılık ve Finans, Yakıt & Gaz, Yardımcı Hizmetler ve SME sektörlerindeki Orta Doğu'nun en prestijli müşterilerine hizmet vermektedir ve hızlı bir şekilde yeni coğrafilere genişlemekte, yeni fikirler ileri sürerek yeni ICT inisiyatifleri başlatmaktadır.
 
Geleceğe yönelik bir strateji olarak NTG, ICT çözümleri ile Avrupa, Asya ve ABD pazarlarına girmeyi planlamaktadır. NTG halihazırda dünya genelinde birçok faaliyet yürütmektedir ve Amerika, Chicago'da tam personeli satın alma ve destek merkezi bulunmaktadır ve yeni ICT işlerine girmeye devam edecektir.